| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| DHL | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
101 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| NEDETO - MANNEN | ||
| HERENSHIRTS | ||
| MAAT | TAILLEOMTREK (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 9,00 € per stuk (met code: ALFA) |
|
✅ gratis verzendingVerzending vanaf 3,99 € |
✅ Derde dag levering |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ Gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ Transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 17,99 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473285072 |
Zorg voor de hele dag comfort met de heren boxershorts van Nedeto.Deze boxershorts zijn ontworpen om je maximaal comfort en bewegingsvrijheid te bieden bij elke gelegenheid – of je nu een lange werkdag, een ontspannen dag thuis of een uitdagende bergwandeling voor de boeg hebt.Eenvoudig design gecombineerd met hoogwaardige materialen laat je niet in de steek.
Nedeto boxershorts zijn gemaakt van katoen en elastaan, wat zorgt voor hun uitzonderlijke zachtheid en ademend vermogen.Katoen is het ideale materiaal voor dagelijks gebruik vanwege zijn vermogen om vocht goed af te voeren en maximaal comfort te bieden, zelfs bij langdurig dragen, en dankzij elastaan is het materiaal zacht en irriteert het zelfs de gevoelige huid niet.
Nedeto boxershorts hebben een lossere pasvorm die je maximale bewegingsvrijheid biedt.Geweven elastiek in de taille past zich aan je lichaam aan en zorgt ervoor dat de boxershorts perfect zitten zonder onaangenaam insnijden.Ze zijn een geweldige keuze, niet alleen voor vrijetijdsactiviteiten, maar ook voor de hele dag dragen.Eenvoudige uitstraling met nadruk op functionaliteit en kwaliteit is een geweldige keuze voor alle praktische mannen.
Bij ons dragen we allemaal Nedeto ondergoed, want we hebben het zelf gemaakt.Nedeto is ons eigen merk, waarbij we vooral de nadruk leggen op hoogwaardige materialen en perfecte afwerking, zodat onze klanten kunnen genieten van kwalitatief ondergoed voor een geweldige prijs.De boxershorts zijn gemaakt in Turkije.
Om ervoor te zorgen dat je nieuwe favoriete Nedeto boxershorts lang meegaan, raden we aan om een paar eenvoudige richtlijnen te volgen.
Tip:Het vinden van je favoriete ondergoed is soms een lange zoektocht, daarom willen we dat je favoriete stukken lang meegaan.Daarom vind je bij ons ook veel geweldige hulpmiddelen voor het wassen van ondergoed, zoals waspapier of zakjes voor delicate was.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473285072 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen