| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| DHL | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
43 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| PUMA - MANNEN | ||
| FLOATS | ||
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 78-83 | 38 |
| M | 84-88 | 39,5 |
| L | 89-93 | 42,5 |
| XL | 94-98 | 46 |
| XXL | 99-104 | 48 |
|
✅ gratis verzendingVerzending vanaf 3,99 € |
✅ Derde dag levering |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ Gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ Transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 38,39 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | kunstvezel |
| Opstelling | 100% polyester |
| Rubber | Klassiek |
| lengte van de broek | korte |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Duitsland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Zomer zonder zwemkleding? Echt niet! Dit Puma-zwempak is een must-have.
Kies uit ons brede aanbod badpakken van verschillende kleuren, pasvormen, maten, gadgets en geniet zonder zorgen van het zwemmen in de zee, het zwembad of de vijver. Zwemkleding van hoge kwaliteit is een garantie. Het badpak heeft een comfortabele shortsnit, elastiek in de taille dat strakker kan worden gemaakt met een trekkoord. Ze zijn in een paar minuten droog en voelen prettig aan.
Meer informatie vind je in de klassieke productinformatie.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | kunstvezel |
| Opstelling | 100% polyester |
| Rubber | Klassiek |
| lengte van de broek | korte |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Fabrikant | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Duitsland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen