| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| DHL | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
18 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| CALVIN KLEIN - VROUWEN | |
| SLIP / STRING | |
| MAAT | HEUPOMVANG (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ gratis verzendingVerzending vanaf 0 |
✅ Derde dag levering |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
|
✅ Transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 70,39 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | Hij is 175 cm, weegt 61 kg en draagt maat M. |
|---|---|
| Materiaal | kunstvezel |
| Opstelling | 71 % polyamide, 29 % elastaan |
| Rubber | Naadloos |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederland, service.eu@calvinklein.com |
| Fabrikant | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Verlang je naar een gladde silhouet en natuurlijk comfort de hele dag door?Met deze dames corrigerende slips van Calvin Klein krijg je niet alleen perfecte ondersteuning, maar ook subtiele elegantie.Dankzij de naadloze afwerking en het zachte materiaal zijn ze vrijwel onzichtbaar onder kleding en tegelijkertijd vormen ze je rondingen zodat je je zelfverzekerd voelt in elke situatie.
De slips zijn gemaakt van een combinatie van synthetische vezels die samen hoge elasticiteit, stevigheid en een aangenaam gevoel garanderen.Polyamide met elastaan trekt effectief de buik, billen en dijen samen, zonder ergens te knellen of ongemakkelijk te drukken.De stof is glad en zacht, waardoor hij ook geschikt is voor de hele dag dragen.
Effen uitvoering met subtiel Calvin Klein logo geeft het ondergoed een vleugje luxe en elegantie.Gladde naadloze look zorgt ervoor dat de slips onzichtbaar blijven, zelfs onder strakke kleding – de ideale keuze onder jurken, rokken en strakke broeken, kortom wanneer je zelfvertrouwen wilt uitstralen.De slips hebben een hoge snit en zijn ontworpen om de buik en heupen lichtjes in te trekken zonder comfort te verliezen.Naadloze randen sluiten aan op het lichaam als een tweede huid, wat een perfecte uitstraling en bewegingsvrijheid zonder drukplekken garandeert.
Uitzonderlijk ondergoed van Calvin Klein is een vaste waarde in de mode-industrie.Dames slips zijn een van de bewijzen dat Calvin Klein weet hoe kwaliteit met stijl te combineren.In meer dan 50 jaar van zijn bestaan heeft het merk bewezen dat er weinig concurrentie is op de ondergoedmarkt.Als je op je ondergoed wilt kunnen vertrouwen in elke situatie, dan wil je Calvin Klein ondergoed.
De juiste zorg verlengt de levensduur van je ondergoed en zorgt ervoor dat het zijn vorm en elasticiteit behoudt.
Tip: Je favoriete ondergoed verdient een zachte behandeling.En omdat we willen dat het lang meegaat, bieden we ook veel accessoires voor het wassen, die zorgen voor perfecte reinheid en bescherming van het materiaal.
| Model | Hij is 175 cm, weegt 61 kg en draagt maat M. |
|---|---|
| Materiaal | kunstvezel |
| Opstelling | 71 % polyamide, 29 % elastaan |
| Rubber | Naadloos |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Geen |
| Droger | Geen |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederland, service.eu@calvinklein.com |
| Fabrikant | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen