| Leversnelheid: | op dinsdag 19.5. met jou |
| op dinsdag 19.5. met jou | |
| DHL | op dinsdag 19.5. met jou |
| op dinsdag 19.5. met jou |
Nieuw product
298 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| NEDETO | ||
| HERENBOXERSHORTS/SLIPS | ||
| MAAT | TAILLEOMTREK (CM) | NIET UITGEREKTE TOESTAND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 5,76 € per stuk (met code: ALFA) |
|
✅ gratis verzendingVerzending vanaf 3,99 € |
✅ Derde dag levering |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
✅ Gratis verzending vanaf 59,99 € |
|
✅ Transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 28,79 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Sokken | langer |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473135056 |
Geniet van maximaal comfort en stijl met de herenboxers van Nedeto in klassieke kleuren.Dankzij hun geweldige pasvorm, hoogwaardige materiaal en modern design zijn ze de ideale keuze voor dagelijks gebruik en sportieve activiteiten.Ervaar de combinatie van comfort en duurzaamheid die deze boxers je bieden.
De boxers zijn gemaakt van een hoogwaardige mix van katoen en elastaan.Deze materiaalcombinatie garandeert je niet alleen zachtheid en ademend vermogen, maar ook optimale elasticiteit, waardoor de boxers perfect aansluiten op de vorm van je lichaam.Katoen biedt een aangenaam gevoel op de huid, terwijl elastaan ervoor zorgt dat de boxers stevig blijven en hun vorm behouden zelfs na herhaaldelijk wassen.
De Nedeto boxers zijn ontworpen in een minimalistisch design met een geweven band met opvallend Nedeto-logo, wat de onderkleding een moderne uitstraling geeft.Langere pijpen bieden extra ondersteuning en bescherming, waardoor deze boxers ideaal zijn voor sportieve activiteiten en dagelijks gebruik.De perfect passende snit zorgt voor bewegingsvrijheid zonder beperkingen en ongemakkelijk opkruipen.
We verkopen niet alleen Nedeto ondergoed, maar staan ook achter de productie ervan.Dat betekent dat we het zorgvuldig zelf hebben getest en er volledig achter staan.Of je nu boxers of sokken bestelt, je kunt altijd rekenen op uitstekende kwaliteit voor een redelijke prijs.Bij het merk Nedeto vinden niet alleen mannen, maar ook vrouwen iets voor zichzelf – in het aanbod vind je ook stijlvolle slips (inclusief menstruatieslips).De boxers worden in Turkije gemaakt.
Om ervoor te zorgen dat je favoriete ondergoed lang in perfecte staat blijft, is het belangrijk om ook aandacht te besteden aan het onderhoud ervan.
Tip:Word een expert in het onderhoud van ondergoed dankzij de tips in ons artikel en geef je favoriete stukken de zorg die ze verdienen.
| Model | is 185 cm lang, weegt 85 kg en draagt maat M |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 95% katoen, 5% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Sokken | langer |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473135056 |
507 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
boksers
Ik raad aan, voor mijn voldoening
Tsjechië
Vse OK.
Tsjechië
Pro:
sedí
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen