| Leversnelheid: | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou | |
| DHL | op woensdag 13.5. met jou |
| op woensdag 13.5. met jou |
Nieuw product
81 Item ks
Waarschuwing: laatste stuk in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| STYX - VROUWEN | |
| ABONNEMENTEN | |
| MAAT | BORSTOMTREK (CM) |
|---|---|
| S | 62-70 |
| M | 71-79 |
| L | 80-87 |
| XL | 88-96 |
✅ 11,52 € per stuk (met code: MEGA) |
|
✅ gratis verzendingVerzending vanaf 0 |
✅ Derde dag levering |
✅ 120 dagen om terug te keren |
✅ 98% tevreden klanten |
✅ Meer dan 400.000 stuks lingerie tegen geweldige prijzen |
|
✅ Transparante prijs De laagste prijs in de afgelopen 30 dagen is 57,59 € Kortingen worden berekend vanaf de oorspronkelijke prijs. Gratis verzending wordt berekend nadat kortingscodes zijn afgetrokken. Wil je zeker weten dat je geen enkele korting meer mist? Meld je dan onderaan de pagina aan voor de nieuwsbrief. |
| Model | is 160 cm lang, weegt 47 kg en draagt maat S. |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 94 % katoen, 6% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Versterking | Geen |
| Kostice | Geen |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473161956 |
Ben je op zoek naar een beha die je maximaal comfort biedt tijdens dagelijks gebruik en lichte sportactiviteiten?De dames sportbeha Styx is ontworpen om je perfecte ondersteuning te bieden zonder onnodige druk.Dankzij het hoogwaardige materiaal en de precieze snit voel je je de hele dag geweldig!
Deze beha is gemaakt van een mix van katoen, modal en elastaan, wat haar unieke eigenschappen geeft.Het materiaal is zacht, ademend en aangenaam op de huid, en voert vocht goed af en zorgt voor een zijdezachte zachtheid.De beha is voldoende elastisch, zodat ze zich gemakkelijk aan je lichaam aanpast en je borsten de nodige ondersteuning biedt in je vrije tijd, tijdens een uitstapje of een yogales.
De beha heeft het Oeko-Tex® Standard 100 certificaat, wat betekent dat ze geen schadelijke stoffen bevat en veilig is voor de gevoelige huid.Bovendien is ze gemaakt in Tsjechië, wat zorgt voor een precieze afwerking en hoge kwaliteit van de materialen.
De Styx sportbeha heeft geen beugels of overbodige vullingen, waardoor ze je natuurlijk comfort zonder ongemakkelijke gevoelens biedt.Het uitgesneden rugdeel zorgt voor bewegingsvrijheid en een betere gewichtsverdeling. De brede comfortabele elastische band aan de onderkant houdt het ondergoed en je borsten betrouwbaar op hun plaats.Het eenvoudige minimalistische design past bij elke outfit, of je de beha nu onder een gewoon T-shirt of een functionele top draagt.
Het Tsjechische merk Styx is bij klanten vooral bekend om zijn boxershorts met onconventionele patronen in opvallende kleuren.De belangrijkste reden voor de populariteit van dit merk zijn echter de aangename materialen en geweldige snitten, die we zelf hebben uitgeprobeerd.Styx behoort namelijk tot onze private labels en we staan garant voor de kwaliteit van de producten.
Om ervoor te zorgen dat je favoriete beha lang meegaat, raden we aan de volgende tips te volgen.
Tip: Je favoriete ondergoed verdient een zachte behandeling.En omdat we willen dat het lang meegaat, bieden we ook veel accessoires voor het wassen, die zorgen voor perfecte reinheid en bescherming van het materiaal.
| Model | is 160 cm lang, weegt 47 kg en draagt maat S. |
|---|---|
| Materiaal | katoen |
| Opstelling | 94 % katoen, 6% elastaan |
| Rubber | verweet |
| Versterking | Geen |
| Kostice | Geen |
| Pagina | 30°C |
| Roenen | Ja |
| Droger | Geen |
| Gemaakt in Tsjechië | Ja |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Fabrikant | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473161956 |
38 mensen kochten
Recensies in vreemde talen worden vertaald met de DeepL vertaler.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Meest nuttig
Nieuwste
Oudste
Tsjechië
Beha
mooie kleuren en handige verpakking
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
retourzendingen
beveelt een winkel aan
lingerie tegen geweldige prijzen